Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama

Firmamız 1990 yılında Ankara’da kurulmuş olup, kuruluş yılından bu güne kadar koltuk yıkamasektöründe bir numara haline gelmiştir. Siz değerli müşterilerimizin de geri bildirimleri, önerileri ve istekleriyle alanında rakip tanımayan firmamız, her geçen yıl gelişen teknoloji ile beraber kendini yenilemiş ve bu günlere kadar gelmiştir.

Çok önemli bir sektörde hizmet verdiğinin bilinciyle çalışan firmamız, tamamı alanında profesyonel bir kadroyla, siz değerli müşterilerine arzu edilen hizmeti sağlamakta ve sağlığınız için çok önemli gördüğü bu yıkama işlemlerini büyük bir hassasiyetle sürdürmektedir. Ankara koltuk yıkama firması olarak, siz değerli müşterilerine daima en kaliteli, en süratli ve en uygun hizmeti veren firmamız, sadece koltuk yıkama alanında değil, halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve overlok hizmeti vermektedir.

Koltuk hizmetimizden biraz bahsedecek olursak, ankara koltuk yıkama operasyonu sırasında, son teknoloji ile donatılmış olan, çok profesyonel temizlik makineleriyle birlikte, alanında bir numara olan ve çok güzel kokulu, çok kuvvetli temizlik malzemelerinden kullanır ve siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama operasyonundan sonra koltuğunuzu ilk günkünden daha iyi ve daha yeni bir şekilde teslim ederiz. İster evinizde isterseniz firmamızda yaptırabileceğiniz bu hizmet, siz değerli müşterilerine sadece bir telefon uzaklıktadır.

İnsanlar, hayatlarının 1/3 ünü uyuyarak geçirir. Ve buna bağlı olarak en fazla temas ettikleri yer de yatakları ve yorgan ya da battaniyeleri olur. Bir yılda 365 günün ortalama 120 gününü yatakta geçirdiğinizi düşünecek olursanız, battaniye ve yorganlarınızın çok temiz kalmalarının da mümkün gözükmediğini fark edebilirsiniz. İstediğiniz kadar çarşaf ya da buna benzer koruyucular serin. Sonuç yine aynı olacaktır. Çünkü bakteriler ve kirler sadece yorgan ve battaniyelerinize değil, çevrenizdeki her şeye çok kolay bir şekilde nüfuz edebilmektedirler. Bütün bunların önüne geçebilmek için yorgan ve battaniyenizi yılda en az iki kere çok iyi bir şekilde yıkamalı ve de mikropların bulaşmak istemeyeceği şekilde hijyen sağlayacak malzemeler kullanmalısınız. Ancak herkes tarafından bilinir ki bu yorgan ve battaniye temizleme operasyonları sanıldığı kadar kolay değildir. Çok profesyonel makineler ve alanında uzman temizlik malzemeleriyle birlikte, gerektiği taktirde ilaçlamalar yapmak, yorgan ve battaniye yıkama operasyonlarının olmazsa olmazıdır. Bunlardan herhangi biri eksik olduğunda ya da es geçildiğinde yorgan ve battaniyeleriniz çok iyi temizlenmemiş ve mikroplardan tam olarak arındırılmamış olur ki bu da sizin sağlığınız adına büyük bir risk taşıyor olabilir. Bu noktada siz değerli müşterilerimiz için Ankara koltuk yıkama firmasını kurduk ve 2000 yılından beri üstün hizmet anlayışımızdan şaşmayarak kendimizi geliştirdik. Şimdi ise siz değerli müşterilerimizin sonsuz güvenleri sayesinde son teknoloji ürünlerle en lüks yorgan ve battaniyelerinizi de, en eski yorgan ve battaniyelerinizi de tüm kirlerinden ve hastalık bulaştırabilecek mikroplarından arındırarak, ilk günkünden daha temiz hale getirerek, sizlere sağlıklı bir hayat sunuyoruz.

Yorgan ve battaniyeler daha önce de belirttiğimiz gibi hayatımızın 1/3 ünde bizimle beraber olmakla birlikte hem beden sağlığımız hem de ruh sağlığımız için çok önemli bir yerde durmaktadırlar. Bazen yataklarınızda uyurken bu hissi yaşarsınız. Burnunuza çok da iyi kokmayan bir koku gelir ve dakikalarca uyumak için debelenirsiniz. Ya da sabah uyandığınızda başınızda bir ağrı oluşur ve güne yorgun başlarsınız. Geceden kalma ayak ağrılarınız geçmesi gerekirken olduğu gibi durmaktadır ve gözleriniz şişmiştir. Saydığımız bütün bu problemlerin tek bir nedeni var. O da yorgan ve battaniyelerinizdeki hastalık bulaştırabilecek mikroplardır. Vücudunuz gece boyunca bu mikroplarla savaşmaktan dolayı yorgun düşer. Bu yüzden gözünüz şiş, şakaklarınız ağrımış ve ayak ağrılarınız geçmemiş bir şekilde uyanırsınız. Yani sadece birkaç saat gözlerinizi kapatmış olursunuz, o kadar. Dinlenemezsiniz. İşte tüm bu problemlerin tek bir çözümü vardır. O da Ankara koltuk yıkama firması…

Yorgan ve battaniye yıkamak için çok vaktiniz olmayabilir. Ya da nasıl yapıldığını bilmiyor olabilirsiniz. Hatta bu denli önemli bir şeyi profesyonellere bırakmak da istiyor olabilirsiniz. Bu noktada firmamız siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Yapmanız gereken tek şey, sitemizde belirtilen numaralardan müşteri hizmetlerimizi aramak ve konusunda uzman personelimize problemden bahsetmektir. Konuşmanın sonucunda, uzman kadromuz vermiş olduğunuz adrese, sizin belirlediğiniz bir zamanda gelerek, dilerseniz evinizde, dilerseniz firmamızın özel temizlik odalarında yorgan ve battaniye işleminizi yapmakta ve kurutup, ilaçlayıp, bütün mikroplardan arındırdıktan sonra evinize tekrar teslim etmektedir. Evinizde yorgan ve battaniye yıkama işlemi yaptığımızda gördüklerinize inanamayacak ve “Ben bu yorgana ya da battaniyeye sarılarak nasıl da uyumuşum!” diyeceksiniz. Sıfır yorgan ve battaniyeleriniz bile steril olmayan ortamlarda üretildiklerini ve yorgan ve battaniyelerin evinize hastalıklarla beraber girdiği ülkemizde yıkama operasyonu çok önemli olup, hem size hem eşinize hem de çocuklarınıza ve sevdiğiniz diğer herkese sağlık ve huzur verecektir.

Daha sağlıklı ve daha huzurlu bir ömür için bize ulaşın, biz de sizlere Ankara koltuk yıkama firması olarak sağlıklı ve huzurlu bir ömür sunalım.

Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK